درباره ما

تاریخچه

شرکت قالیشویی سلطانی در سال ۱۳۷۷ شروع به خدمات رسانی به مشتریان عزیز تهران نمود و در این سالها همواره به فکر پیشرفت و ارتقاع جارگاه خود در بین قالیشویان تهران بوده.  قالیشویی سلطانی دارای مجوز از اتحادیه قالیشویان تهران برای انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش می باشد.

ارتباط با مجموعه ما

قالیشویی سلطانی برای راحتی هرچه تمام تر شما مشتریان عزیز راه های زیادی را در نظر گرفته است. شما می توانید آنلاین سفارش خدمات خود را بدهید و یا با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید وهیجان انگیز تر اینکه شما می توانید با شبکه های اجتماعی نیز سفارشات خود را ثبت کنید

تماس باما سفارش آنلاین

درباره قالیشویی سلطانی

کارخانه قالیشویی سلطانی تهران کارخود را در سال ۱۳۸۶ به طور رسمی شروع کرده و با به ثبت رساندن اعضای هیئت مدیره شرکت و اخذ گواهینامه، جواز رسمی از اتحادیه قالیشویان تهران و اداره اصناف با کد ۰۴۶۶۱۱۷۷۳۲ توانسته کیفیت کاری درخور شأن و رضایت شما مشتریان گرامی انجام دهد.
طبق نظرسنجی از مشتریان ثابت قالیشویی سلطانی و دفاتر خود در سراسر تهران رضایت ۹۰% ایشان را کسب نموده است.
مدیریت کارخانه قالیشویی سلطانی تهران با نصب و راه اندازی دستگاه های جدید و تغییر درنحوه انجام خدمات همواره درتلاش است که در شستشو و خدمات زیبایی و ترمیم فرش و خشکشویی مبلمان را به بالاترین سطح کیفیت با قیمتی مناسب نسبت به خدمات برساند.

هدف ما رضایت کامل مشتری در پرداخت هزینه خدمات است.
دفاتر کارخانه قالیشویی سلطانی تهران با به کارگیری پرسنلی با تجربه معتمد این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که در صورت سفارش خدمات از پرسنل شرکت برخوردی کاملا مناسب و انسانی مشاهده کنید.

مجموعه ما خدماتی ویژه ای را درزمینه (شستشوی فرش)، (رفوگری فرش)، (خشکشویی مبلمان) در نظر گرفته است. شرکت ما مراحلی کاربردی و مفید را با شستشو تلفیق کرده تا از کاسته شدن ارزش فرش درشستشو که در اثر تغییر رنگ وشکل ظاهری فرش است (شل شدن تاروپود فرش) جلوگیری کند تا بتواند رضایت سفارش دهنده خدمات را در زمان تحویل کار جلب کند.

کارخانه قالیشویی سلطانی خدمات ویژه ای برای فرشها آسیب دیده و قدیمی که نیاز به مرمت ورفوگری دارند درنظرگرفته که توسط بافندگان با تجربه ی فرش انجام میشود.

کارخانه قالیشویی سلطانی در خشکشویی مبلمان با استفاده از کاربردی ترین دستگاه ها ومواد شوینده (شامپو تگزافون) در کنار پرسنلی با تجربه توانسته کیفیت کاری در خور شآن شما عزیزان ارائه کند.