باز سازی فرش

شرکت قالیشویی سلطانی با استفاده از کادر و تیمی مجرب در حرفه ی فرش دستبافت با افتخار اعلام می کند که دارای بهترین کادر خدمات ترمیم و باز سازی فرش در تهران می باشد.

رفوگری

خدمات رفوگری قالیشویی سلطانی. در برخی از موارد فرش شما نیاز به رفو دارد و شما از این موضوع اطلاع ندارید. در این مواقع می توانید فرشهای خود را برای شستشو به ما بسپارید و کارشناسان ما قبل از شستشوی فرش نیازهای ترمیم و باز سازی فرش را نیز بررسی می کنند و اگر فرش شما به هر کدام از خدمات ترمیم نیاز داشته باشد. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و موضوع و محل نیاز به خدمات ترمیم را اعلام میکنند و با رضایت شما اقدام به انجام رفو روی فرش می کنند.

شیرازه دوزی

شیرازه دوزی یکی از مهم ترین ویژگی برای یک فرش می باشد که از باز شدن و از دست رفتن نقش فرش جلوگیری می کند. شما می توانید بعد از سفارش شستشو درخواست شیرازه دوزی فرش را نیز به ما اعلام کنید و همکاران ما اقدام به شیرازه دوزی کردن فرش شما بکنند.

ریشه کشی

در برخی از مواد شما فرش خود را مشاهده می کند که طرح و نقش خود را از دست داده است. دلیل این موضوع جابجا شدن تار و پود فرش می باشد که با ریشه کشی آن فرش دوباره به حالت قبل برگشته و جمع تر می شود و طرح و نقش آن به حالت قبل بر می گردد.

رفع سوختگی

رفع سوختگی فرش زیر نظر استاد کاران ماهر و با تجربه انجام می شود. اگر فرشتان نیاز به خدمات رفع سوختگی دارد می توانید سفارش دهید و فرش شما توسط متخصصان ما مشاهده و قیمت گذاری و ترمیم می شود.